fbpx Skip to content

Oferta

Obsługa i zarządzanie wspólnotą mieszkaniową

Jako marka skupiona wokół rynku nieruchomości w wielu jego segmentach, dobrze rozumiemy zachodzące w branży procesy. Właśnie dlatego zabezpieczamy prowadzone przez nas nieruchomości od strony prawnej, księgowo-ewidencyjnej, administracyjnej oraz technicznej.

zarządzanie najmem Poznań
Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową
Administracja
Realizujemy wszystkie aspekty niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości. Począwszy od komunikacji z mieszkańcami – obsługi zapytań, udzielania informacji, wydawania dokumentów, organizowania kluczy/kodów od klatek schodowych oraz szeregu innych mniejszych, ale wymaganych czynności, po sprawy związane bezpośrednio ze wspólnotą.
1
Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową
Obsługa spraw wspólnoty
Wewnętrzna organizacja
Doprowadzamy do skutku zarówno spotkania i zebrania, w tym głosowania nad uchwałami, jak i reprezentujemy Państwa interesy, np. przed deweloperami czy dostawcami mediów. W ramach działań administracyjnych opiekujemy się również samym budynkiem, podejmując regularne wizytacje i dostarczając usługi konserwacji, serwisy techniczne, sprzątające oraz remontowe, a także inne konieczne do funkcjonowania całości.
2
Obsługa spraw wspólnoty
Rozliczenia i księgowość
Obsługa księgowa
Prowadzimy rozliczenia zarówno z mieszkańcami – nadzorowanie opłat za czynsze i media, jak i z dostawcami usług. Obsługujemy przy tym wspólnotowe rachunki bankowe oraz te przypisane do wpłat dla poszczególnych właścicieli lokali. Przygotowujemy również roczne sprawozdania i bilanse finansowe, a wcześniej planujemy budżet, dbając o właściwe zagospodarowanie środków.
3
Rozliczenia i księgowość
Naprawy i konserwacje
Obsługa techniczna
Weryfikujemy stan nieruchomości, zlecając regularne przeglądy techniczne. W razie zgłoszonej usterki organizujemy i nadzorujemy proces napraw, w tym w ramach całodobowego pogotowia. Analizujemy wnioski z protokołów przeglądowych, dokonując wcześniej niezbędnych prac. Zajmujemy się też całą dokumentacją wraz z prowadzeniem i aktualizacją Książki Obiektu Budowlanego.
4
Naprawy i konserwacje
Bezpieczne prowadzenie nieruchomości
Obsługa prawna
Zabezpieczamy zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi od strony prawnej, zarówno przy tworzeniu lub weryfikowaniu przygotowanych regulaminów, umów lub uchwał, jak i w kwestii windykacji należności. Dostarczamy też narzędzia i wiedzę do pełnej ochrony interesów wspólnoty oraz nieruchomości.
5
Bezpieczne prowadzenie nieruchomości
zarządzanie najmem Poznań

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Lubimy transparentność, szczerość i uczciwe podejście. Jesteśmy z Poznania i jest to nasz dom, o który chcemy dbać.  Każdy etap współpracy z nami to nie tylko przyjazna atmosfera, ale i konstruktywność podejmowanych kroków.

Jako marka skoncentrowana na rynku nieruchomości cenimy sobie wysoką skuteczność i mierzalność własnych działań. Tak, aby nasze doświadczenie w branży i posiadane umiejętności niosły za sobą efekt, który spełnia oczekiwania obu stron. To znaczy – Państwa, w chęci posiadania dobrze zarządzanej nieruchomości. I nasze, w realizowaniu osobistego know-how w najbardziej efektywny i miarodajny sposób.

Wygodna i szybka komunikacja online

Zarządzanie nieruchomością, dzięki usłudze E-kartoteki, to natychmiastowy wgląd online w istotne dla wspólnoty sprawy.
W ramach danego rozwiązania wszystkie strony zyskują płynność i przepływ informacji, a także spokój w kwestiach związanych z organizacją dzięki dedykowanemu forum do wymiany zdań, dostępowi do tablicy ogłoszeń z bieżącymi wydarzeniami oraz podglądowi na aktualne rozrachunki czy terminarze zadań.

zarządzanie najmem Poznań

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz wsparcia, które uprości proces zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi i przejmie od Ciebie ciężar prowadzenia działań administracyjnych, warto omówić z nami szczegóły.

W ramach oferowanej usługi możesz liczyć na kompleksową obsługę wszystkich koniecznych do funkcjonowania wspólnoty mieszkaniowej aspektów, zarówno od strony prawnej, organizacyjnej i technicznej, jak i księgowo-ewidencyjnej.

Realizujemy szeroki zakres usług, od obsługi wspólnot mieszkaniowych, po zarządzanie najmem, sprzedaż i inwestycje w nieruchomości czy prace remontowe. Zyskujesz więc solidne i dobrze przygotowane wsparcie do zwiększania rentowności, skali oraz wartości posiadanych nieruchomości.

Jeśli szukasz firmy, która wykorzysta własne know-how na Twoją korzyść, jesteśmy gotowi Ci pomóc!